Przejdź do treści
Strona główna » ZESTAW PRZYMIARKOWY FIT KIT

ZESTAW PRZYMIARKOWY FIT KIT

Lubimy myśleć o butach Flex Boots i Scoot Boots, jak o butach do zadań specjalnych. Możesz na nich polegać w kamienistym potoku i głębokim błocie. Dobór odpowiedniego rozmiaru butów jest konieczny dla zapewniania ich niezawodności i wykorzystania potencjału.

Zalecamy i zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy przy wyborze rozmiaru butów, a także do wypożyczenia zestawu „skorupek” do mierzenia FIT KIT. Zdjęcia z pomiaru prześlij na: pieceofhay@gmail.com

CZYM JEST ZESTAW PRZYMIARKOWY FIT KIT?

Zestaw przymiarkowy FIT KIT to zestaw „skorupek” do mierzenia, które są najbliższe rozmiarowi kopyta Twojego konia. Rozmiary do zestawu wybieramy dla Ciebie na podstawie zdjęć z mierzenia kopyt (link do instrukcji powyżej). “Skorupki” nie są pełnymi butami, służą jedynie do dobrania odpowiedniego rozmiaru butów.

Wypożyczając zestaw przymiarkowy, otrzymasz od nas pełną instrukcję mierzenia i wykonywania zdjęć i filmów z mierzenia, które następnie powinny trafić do naszej oceny. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez dopasowanie rozmiaru butów na odległość i wskażemy Ci, który rozmiar jest dla Was odpowiedni.

Pamiętaj, że dopasowanie butów dla konia to proces. Być może po pierwszym mierzeniu, poprosimy Cię o dodatkowe zdjęcia lub informacje.

ILE KOSZTUJE WYPOŻYCZENIE ZESTAWU PRZYMIARKOWEGO FIT KIT?

Zestaw przymiarkowy może składać się ze skorupek:

  1. Scoot Boots (w zestawie standardowo znajdują się 3 rozmiary)
  2. Flex Boots (w zestawie standardowo znajdują się 2 rozmiary).
  3. lub zawierać obydwa modele butów, tj. Flex Boots i Scoot Boots (ten zestaw najczęściej składa się z 5 skorupek)

Za wypożyczenie standardowego zestawu przymiarkowego pobieramy kaucję w wysokości 250 zł (kaucja podstawowa).
Za wypożyczenie większego zestawu (miks skorupek Flex Boots i Scoot Boots) pobieramy wyższą kaucję. Za każdą dodatkową skorupkę w zestawie doliczamy + 50,00 zł do kaucji podstawowej.

Zestaw przymiarkowy wypożyczamy na 4 dni (liczone od 1. pełnego dnia “skorupek” u Was).

Jeżeli po przymiarce, zakupisz u nas buty dla konia, całość kaucji zaliczymy na poczet ceny zakupu butów.
Jeżeli zrezygnujesz z zakupu, zwrócimy Ci kaucję pomniejszoną o 50 zł jako cenę wypożyczenia zestawu.

Pamiętaj, aby zwracane “skorupy” były czyste. Za zwrot brudnych skorup zostaniesz obciążony kosztem ich czyszczenia w wysokości 50 zł. Zwrot niekompletny zostanie obciążony za każdy brakujący element, zgodnie z cennikiem Sklepu na dzień powrotu skorupek do nas. 
Za przedłużenie wypożyczenia zestawu pobieramy 10 zł za każdy dzień zwłoki. 

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa koni, “skorupki” do mierzenia dezynfekujemy każdorazowo po ich powrocie do nas.

Select your currency
EUR Euro