Hay nets to fit

siatki na miarę

Buty dla koni

Każdy koń ma 5 serc. Zadbaj o kopyta!

Slowfeeding

Pasienie naturalnie

previous arrow
next arrow
Slider

Slowfeeding. Pasienie, naturalnie!

Wyobraź sobie stado koni leniwie pasące się na wolności.
Spędzają większość swojego dnia wędrując w poszukiwaniu pożywienia.
Żyjące wolno konie przemierzają dziennie do 30 kilometrów! Spędzają w ten sposób od 18 do 20 godzin na dobę w międzyczasie odpoczywając. W odróżnieniu od koni, które widujemy w stajniach, wolno żyjące konie tylko 4-6 godzin dziennie spędzają bez ruchu!
Rozwieszając siatki na siano w odległych miejscach padoku motywujesz konie do najbardziej naturalnego dla nich i tak potrzebnego im ruchu.

Horsekeeping - like a Boss!

Naszą misja jest tworzenie i promowanie produktów, które uproszczą wszystkie aspekty opieki nad zwierzętami, które kochasz. Mamy nadzieję, że gdy już rozejrzysz się po witrynie, znajdziesz tu wiele pomocnych informacji, które pomogą Ci w utrzymywaniu koni w zgodzie z ich naturą.

Wszystko zaczyna się od kopyt!

Nowoczesne modele butów dla koni umożliwiają korzystanie z nich koniom rekreacyjnym, wyścigowym i sportowym. Chodzącym w rajdach długodystansowych, dyscyplinach westernowych, w skokach czy nawet w WKKW!

We sell to most European countries, contact us by email: pieceofhay@gmail.com, if we do not yet support sales to your country. Have a happy shopping! :) Zamknij