/ / Buty dla koni

Buty dla koni

Buty dla koni Scoot Boot są świetnym zamiennikiem podków. Buty zmniejszą bolesność kopyt, zapobiegają kulawiźnie na twardym podłożu. Buty dla koni zapobiegają również podbiciu podczas jazdy w terenie.
Buty dla koni Scot Boots są wszechstronnymi butami zapewniającymi idealną ochronę kopyt koni chodzących bez podków. Wyróżniają się lekkością, łatwością dopasowania, doskonałym drenażem i przewiewnością.

Nadają się do jazdy w każdym terenie. Sprawdzą się zarówno na podłożach piaszczystych, kamienistych, błotnistych. Podczas jazdy po asfaltowych drogach a także w wodzie.  Zapewniają wysoki komfort koniom o wrażliwych kopytach i cienkiej podeszwie. Świetnie sprawdzają się w okresie rehabilitacji po kontuzjach, podbiciach, chorobach kości kopytowej, kulawiznach, stłuczeniach, szpotawości a także w leczeniu ochwatu. 

Buty dla koni Scoot Boots świetnie sprawdzą się w sytuacji gdy zrezygnujemy z kucia i zdecydujemy się, aby nasz koń chodził boso. Moment zdjęcia podków i pozostawienia konia zupełnie boso po długim okresie kucia, może być dla niego bolesny. Buty świetnie zamortyzują wszelkie uderzenia, dodadzą dodatkowej siły podeszwie i zastępują podkowę. Wyjątkową zaletą butów dla koni Scoot Boots jest to, że możemy używać ich nie tylko podczas jazdy ale także bezpiecznie zostawić je na kopytach na długie godziny spędzone na padoku.

Wyświetlanie jednego wyniku

 • buty dla koni SCOOT BOOTS

  Buty dla koni SCOOT BOOTS

  201,30

  Scoot Boots to innowacyjne buty dla koni, których zadaniem jest ochrona kopyta.

  Cena pary butów to 915zł
  Zapraszamy do zakupu oraz korzystania z pomocy w wyborze rozmiaru na naszym bliźniaczym profilu hoofbeats.pl i facebook

  Podana cena dotyczy kompletnego zestawu butów.
  Składa się na niego 1 para butów wraz z niezbędnymi paskami pęcinowymi (czarne), frontowymi (czarne) oraz śrubkami i nitami. Dodatkowo:

  • 2 zapasowe paski na pęcinę w kolorze czarnym,
  • 2 zapasowe paski frontowe w kolorze czarnym,
  • 4 zapasowe nity i śrubki,
  • 4 zapasowe haczyki i śrubki,
  • 1 parę ochraniaczy Trail Gaiters.