co klienci mówią o nas?

Na swoim koncie mamy wiele projektów wykonanych na specjalne zamówienie i trudną do policzenia liczbę koni, które jedzą z naszych siatek i chodzą w butach dobranych przez nas.

Wiele razy kontakt z naszymi klientami nie ogranicza się do zamówienia w sklepie. Nierzadko są to długie rozmowy, porady dotyczące kształtu siatki, wielkości oczka, rozmiaru butów.  Co polecamy dla koni wrzodowych? Dla koni po ochwacie? Otyłych kucyków albo koni z niedowagą.  

Szczególnie cieszą nas opinie, które sa wynikiem właśnie takich historii. Kiedy możemy przeczytać, że po części dzięki naszej pracy koń lżej przechodzi rekonwalescencję i dochodzi do zdrowia. 

Cieszymy się, że nasi klienci są zadowoleni z efektów współpracy – dowodem na to są ich opinie, które prezentujemy obok

Scoot Boot to idealne buty dla każdego konia! Wyjątkowo proste w zakładaniu i zdejmowaniu, a do tego nie potrzebują specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Gruby plastik z którego są wykonane jest jednocześnie twardy, dzięki czemu trudno go zepsuć, jak również elastyczny. No i nie ukrywając, są po prostu ładne 🙂
Karolina
Posiadam duży worek na siano oraz siatkę prostokątną "poduchę", obie siatki stosuję w boksie. Produkty są wykonane z porządnych materiałów, łatwo się je napełnia i wiesza. Oczka 4 cm sprawdzają się idealnie, koń chętnie wyjada siano do samego końca, a taka ilość pokarmu wystarcza mu na około 2 dni. Serdecznie polecam!
Ewa
Polecam siatki na siano dla koni Piece of Hay. Nam szczególnie świetnie sprawdza się siatka na siano z ramką, którą bardzo wygodnie się ładuje i spokojnie mieści kostkę siana. Używam od lat. Siatka wisi stabilnie, koń pobiera siano w naturalnej pozycji z głową w dole.
Bardzo dobry produkt chwalony zarówno przez obsługę stajenną za wygodę, jak i przez końskich fizjoterapeutów za świetną funkcjonalność.
olga