Przejdź do treści

Kontakt

Nie zapomnij zostawić nam swojej opinii 🙂 Jest dla Nas bardzo ważna.

Lea Kow
Lea Kow
2024-03-25
Używamy siatek od sierpnia 2023, jestem z nich bardzo zadowolona, porządnie uszyte z dobrych materiałów, łatwe do załadowania sianem, nie ma śladów przetarć ani na siatkach ani na taśmach i linach a są wieszane na drzewach i słupach. Mogę polecić z czystym sumieniem.
Edyta Krawiec
Edyta Krawiec
2024-03-03
Super wytrzymałe siatki na siano, możliwość personalizacji i wyboru wszelakich wersji. Moje konie korzystają z poduchy i worka z tkaniny w boksie oraz jaśka na padoku.
Zuzanna M
Zuzanna M
2024-01-13
Siatka naprawdę pojemna, przyjemnie się ładuje, bo nie jest na planie koła a kwadratu. Ponadto żywe kolory dodają jej uroku. Najlepszy wybór jak dla mnie!
Sabina Kaźmierczak
Sabina Kaźmierczak
2024-01-11
Serdecznie polecam. Zakupiłam dwie poduchy na siano. Jestem zaskoczona jakością wykonania, są bardzo solidne i co mniej ważne - są bardzo ładne i cieszą oko ???? sprawiają wrażenie bardzo wytrzymałych. Wysyłka bardzo szybka, na drugi dzień były u mnie, ale dopytałam o siatki dostępne od ręki. Zostały nadane tego samego dnia, za co bardzo dziękuję bo zależało mi na czasie. Dziś złożyłam kolejne zamówienie. Jak dla mnie produkty 10/10.
Sylwia Tarasiuk
Sylwia Tarasiuk
2023-12-21
Szczerze polecam. Od zamówienia do dostawy do domu minęły 2 dni. Produkty bqrdzo dobrej jakości. Szybka komunikacja ze sklepem.
Grażka
Grażka
2023-12-21
Korzystam już kilka lat z siatek na siano wykonanych przez Piece od Hay. Siatki są trwałe i dobrze uszyte. Jest możliwość projektu własnego. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam zakupy w tej firmie.
Ola Kaurpińska
Ola Kaurpińska
2023-12-14
Polecam najlepsze siatki niezniszczalne wygodne do pakowania solidnie wykonane kupiłam pierwsze dwie i teraz tylko siatki od nich ! ❣️
sandra szulczynska
sandra szulczynska
2023-12-12
Najlepsze i najtrwalsze siatki na siano. Bardzo polecam!

Napisz wiadomość w dowolnej sprawie:

*Przesyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na wysłanie do Ciebie wiadomości e-mail. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie

Email

pieceofhay@gmail.com

Pracownia

Nadwiślańska, 03-349 Warszawa

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro